Seuraava mahdollinen toimituspäivä on ke 15.1.

Vadelma-suklaa levy

(4 tuotearviota)
60 hlö

131 

Valmiiksi paloihin (60 palaa) leikattu klassikkokakkumme Vadelma-suklaa. Näppärä tarjottava asiakkaille, työntekijöille, vierailijoille.

Raahaa kuva tähän tai Valitse tiedosto
Tuote
Lisävalinnat
Yhteensä

Lisätiedot

Laktoositon KERMA, kotimainen vadelma (17,7%), laktoositon tuoreJUUSTO, tummaSUKLAA (10,3%), KANANMUNA, sokeri, gluteeniton jauhoseos, perunajauho, kaakaojauhe, tomusokeri, vaniliinisokeri, liivate.

Huomioithan, että erikoisruokavaliotuotteet valmistetaan tilassa, jossa käsitellää vehnää, maitoa, kananmunaa ja muita allergeeneja, joten kaikki erityisruokavaliotuotteet saattavat sisältää jäämiä allergeeneista.

Kakku tai sen osia on voitu pakastaa, emme suosittele tuotteen pakastusta. Kakun säilyvyys on 3 pv valmistuspäivästä kylmässä säilytettynä.

Vinkkaa tai jaa somessa

4 arviota tuotteelle Vadelma-suklaa levy

4,0
Perustuu 4 arvosteluun
5 tähteä
50
50%
4 tähteä
25
25%
3 tähteä
0%
2 tähteä
25
25%
1 tähti
0%
1-4 / 4 arvostelua
  1. Hyväkakku Oulu

    Hyvänmakuinen ja ei liian makea.

    (0) (0)
  2. Hyväkakku Tampere

    Oikein maukas kakku!

    (0) (0)
  3. Hyväkakku Oulu

    Todellakin hyvä kakku! Ei ollut liian makea, ja koostumus täydellinen. Syöjiä oli noin 60 henkilöä, ja pelkkiä kehuja sateli 🙂 Tilaamme varmasti uudelleen, ja niin aikoivat tilata useat vieraatkin!

    (0) (0)
  4. Hyväkakku Tampere

    Maku oli ihan hyvä, mutta kakku oli aivan liian kostea sotki paikat sekä tarjoilu pöydän ristiäisissä.

    (0) (0)
    • Heippa! Toivottavasti oot ollut suoraan yhteyksissä myös toimipisteeseen tästä, niin selvitetään! Tämä ei nimittäin ole tuotteelle ominaista, vaan pitäisi olla siisti kakku ja palat kuten tuotekuvassakin.

Lisää arvostelu
Tällä hetkellä emme hyväksy uusia arvosteluja

Tutustu myös

Kirjaudu sisään

Etkö ole vielä jäsen?

Valitse kakkuleipomo

Muistamme valintasi. Voit vaihtaa leipomoa sivun ylälaidasta.